MUTLU YILLAR 2019-2020

Sağlık, mutluluk, huzur ve birlik-beraberlik içinde geçen bayramları tekrar görmek umuduyla tüm insanlığın, İslam Alemi'nin ve Türk Dünyası'nın Ramazan Bayramı'nı kutlar ve sevenlere bu müstesna zamanlarda iyilikler ve güzellikler dilerim.

24 Mayıs 2020 - Pazar      Bahadır Gezer

Bereket, afiyet, metanet, dirayet, merhamet, kısmet ve sûkunet dolu bir Ramazan Ayı olsun inşallah.

Hayırlı Ramazanlar

23 Nisan 2020 Perşembe                                                                                      Bahadır Gezer

T.C.

İşgal, zulüm, asimilasyon ile Türk'ün sırtına vurulan pranganın, kırılıp bertaraf edilmesi mücadelesinin en gerçekçi ve sağlam adımı olan Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı tüm Türkler'e kutlu olsun.                                 19 Mayıs 1919-2020

                                                           Bahadır Gezer

Kültür mertebemizin ulvi göstergesi Öğretmenlerimiz'e duyduğumuz minnet ve Öğretmenler'e adanmış bir güne sahip ender bir ahlakımızın oluşudur.

Türk Milleti'nin işgalden, sömürüden, katliamdan, dışlamadan, nefretten, zulümden ve saldırganlıktan Kurtuluş Mücadelesi'nin Başlangıcı'nın 100. yılı kutlu olsun. Düşmanlar İttifak'ının merd Türk Milleti'nce vatan dışına kovalanması ile sonuçlanmış olan bu süreçte canını hiç düşünmeden veren cümle Şehid Atamız'a Allah rahmet eylesin. Gazilerimiz ve yakınları her zaman gururlu, güvende ve huzurlu olsun inşallah.
19 Mayıs 1919 - 19 Mayıs 2019

Allah mekanını Cennet, ruhunu şad eylesin.

10 KASIM 2019

29 Ekim 2019

30 AĞUSTOS 2019, CUMA, ZAFER BAYRAMI

19 MAYIS 2020

Allah herkesin Kurbanı'nı kabul etsin ve Kurban Bayramımızı cümlemize mübarek eylesin inşallah.

Sağlık, samimiyet, sevgi ve saygı içinde, beraberce, huzur ile güvenli bir Kurban Bayramı dilerim.

11 Ağustos 2019                          Bahadır Gezer

24 KASIM 2019 - Öğretmenler Günü kutlu olsun

New York City

MUTLU YILLAR 2019-2020

Devlet idaresinde milletin egemenlik ve hükmünün belirleyici oluşunun simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100. yılı kutlu olsun.
Çocuklar güvende ve korunuyor ise durum iyidir. Çocukların makul istek ve dilekleri yerine getiriliyorsa durum iyidir. Çocuklar Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlayabiliyorsa durum, hâl, vaziyet iyidir.
23 Nisan kutlu olsun.
Sevinin küçükler, övünün büyükler...
23 Nisan kutlu olsun.Tüm askerimizin, gazimizin, şehidimizin ve yani Türk Milleti'nin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Dünya'nın en gelişmiş ülkelerinin beraberce işgal ederek Türk'ten arındırmak istediği Anadolu'nun Türk'e ait olduğu ve öyle kalacağının destansı delilidir 30 Ağustos. Kutlu olsun, ve Allah bu zaferi Türk'e armağan eden cümle atamızdan razı olsun.