İnsan haklarının, özgürlüğün, demokrasinin İslam Dünyası'nın vazgeçilmezleri olması dileklerimle tüm İslam Coğrafyası'nda barışın hüküm sürmesini Allah'tan niyaz eder ve herkesin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlarım.

​2 Mayıs 2022 Pazartesi

Bu site SSL sertifikalıdır.                          This site is SSL certified.

Ramazan Bayramı 2022 Bahadır Gezer

2022 © bahadirgezer.blog Tüm Hakları Saklıdır.

Herkesin boğazından Kurban lokma geçmesi ümidi ve her Kurban’ın kabulü dileğiyle Ulu İslam Uygarlığı’nın kutsal Kurban Bayramı’nı kutlarım. Kurban Bayramı mübarek olsun. 

2 Nisan 2022   03:21  İstanbul Bahadır Gezer

Temmuz 2022       Bahadır Gezer

​A month. Dedicated for praying, worshipping, practicing. A month. Everyday to be spent for the will of God. A month. Four weeks of peace. A timeout from the greediness; a quick&short breath off the vandal habits.

May God receive and accept all the fasting during the Month of Ramadan. The unifying act of Islam. May God help all, to be able to set dinner tables, surrounded with those that they love and respect.

 

Şükür Yaradan’a, kavuştuk Ramazan’a. İslam’ın bütünleştirici, birleştirici, eşitleyici ve denkleyici ibadeti orucun sevgi, saygı, ahlâk ve nefis terbiyesine insanlığı yönlendirdiği mübarek ay Ramazan’da herkes için iyiliğin, sağlığın, huzur ile umudun bol olmasını yüce Allah’tan niyaz eder ve O’nun eda edilen tüm ibadeti kabul ederek tüm inananlara Cennet kapılarını açmasını temenni ederim.​

​23 Mart 2023

Barış, sağlık ve huzurun temini, fakirlik ve ümitsizliğin bertarafı için mübarek Ramazan Ayı’nın vücudu derleyip toparlayan bir ilaçmışçasına tüm Müslümanlar’ın kalbine inancın ışığını yaymasını temenni ederim. Cümle İslam Alemi’ne ve insanlığa iyi Ramazanlar dilerim.